اگر بتازگی صاحب یک سایت وردپرسی شدید، ولی نمی توانید آن را مدیریت کنید؟ در این صورت می توانید مدیریت سایت وردپرسی خود را به یک تیم پشتیبانی وردپرس مجرب و حرفه ای که 15 سال است در این حوزه فعالیت می کنند، بسپارید.

نصب وردپرس

خدمات پشتیبانی وردپرس تیم ایکارسو چه کاری برای سایت شما می کند؟

تیم پشتیبان وردپرس در ایکارسو موارد زیر را برای شما انجام می دهد:

 • به روز رسانی هسته وردپرس، پوسته ها و افزونه ها: بروزرسانی وردپرس، پوسته و افزونه های برای افزایش امنیت سایت شما دارای اهمیت بالایی  هستند، پس از این بابت مطمئن باشید که همیشه بروز هستند.
 • نصب و تنظیم پوسته: هر موقع که نیاز به تغییر پوسته داشتید، پوسته موردنظر را نصب و تنظیمات مناسب و یا دلخواه شما را روی آن پوسته انجام می شود.
 • نصب و تنظیم افزونه ها: قصد اضافه کردن امکانات خاصی را به سایت خود دارید، افزونه موردنظر را همراه با تنظیمات اصولی و بهینه، روی سایت شما نصب می کنیم.
 • نصب و تغییر فونت: ممکن است بخواهید بخشی از سایت شما دارای فونت خاصی باشد، فونت موردنظر را بارگذاری کرده و این کار را برای شما انجام می دهیم.
 • رفع خطاهای معمول وردپرس: خطاهایی که در سایت با آن برخورد میکنید را به ما گزارش می دهید و ما در اسرع وقت آن را برطرف میکنیم. البته این امکان دارد، که تیم ما هر ماه یکبار موارد بررسی و برطرف کند.
 • بکاپ گیری هفتگی: حادثه خبر نمیکند و ممکن است به هردلیلی اطلاعات سایت شما که شامل محتوا، رسانه ها، اطلاعات کاربران و … پاک شود. به همین منظور، بصورت هفتگی از تمام اطلاعات سایت شما بکاپ(پشتیبان) تهیه می شود و روی گوگل درایو اکانت خودتان بارگذاری می شود.
 • رفع هک سایت (ویروس کشی) همراه با کانفیگ امنیتی وردپرس: ترافیک سایت شما کاهش پیداکرده، سایت شما به سایتی دیگر ریدارکت میشود، از طرف گوگل بلک لیست شده اید، سایت شما هک شده است! در کمترین زمان ممکن سایت شما را پاک سازی و با انجام تنظیمات امنیتی دیگر نگران هک سایت خود نباشید.
 • فارسی سازی قالب و افزونه های شما: اگر قالب یا افزونه ای دارید که نیاز به فارسی سازی دارد، می توانید آن را به ما بسپارید.
 • ثبت سایت در آنالیتیکس و وبمستر گوگل: برای بررسی و آنالیز بازدیدکنندگان سایت و رتبه سایت شما در گوگل باید سایت خود را به وبمسترگوگل، و گوگل آنالیتیکس متصل کنید. این مورد را هم برای شما انجام می دهیم.

با خیال راحت پشتیبانی سایت وردپرسی خود را به یک تیم باتجربه بسپارید و تمرکز خود را روی امور دیگر کسب و کار اینترنتی خود معطوف کنید.

تعرفه پشتیبان وردپرس تیم ایکارسو

مشاوره رایگان خدمات پشتیبان وردپرس

  خدمات ما

  کاهش حجم تصاویر استفاده شده در سایت

  نصب افزونه Caching برای افزایش سرعت سایت و اعمال تنظیمات بهینه و اصولی

  اتصال CDN به سایت

  به روز رسانی هسته وردپرس، پوسته ها و افزونه ها

  نصب و تنظیم پوسته و افزونه ها

  تغییر فونت

  رفع خطاهای وردپرس

  بکاپ گیری هفتگی

  ثبت سایت در آنالیتیکس و وبمستر گوگل

  نصب افزونه امنیتی و تنظیمات اصولی آن

  اعمال تنظیمات صحیح برای افزونه ها

  اسکن سایت شما بصورت دوره ای

  پشتیبان گیری از سایت شما به صورت دوره ای

  ارسال خودکار پشتیبان تهیه شده روی فضای ابری

  بازگردانی پشتیبان تهیه شده هنگام نیاز

  افزایش ترافیک موثر ازطریق موتورهای جستجو

  تولید محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو براساس کلمات کلیدی موردنظر

  لینک سازی در سایت های با DA بالا و Spam Score زیر 3

  طراحی سایت شرکتی

  طراحی سایت شخصی

  طراحی سایت نمونه کار

  طراحی سایت خبری

  طراحی سایت فروشگاهی فروش محصولات فیزیکی یا فروش فایل